Адрія - Готель, де Вас завжди чекають!
Главная \ Про нас

Про нас

Зупиніться в найкращому місці нашого міста! Це - Адрія!

Поїздка в незнайоме місто буде приємнішою, якщо про місце свого перебування ви подбаєте заздалегідь, а це означає, що саме час бронювати номери!

Готель Адрія - чудовий варіант! Розташований на лівому березі Дніпра, в будівлі готелю «Турист», відкриває свої двері перед гостями столиці. Вам припаде до душі атмосфера, яка вдало поєднує в собі домашній затишок і сучасний комфорт.

Безпека і благополуччя гостей - аспекти, важливість яких для нашої індустрії переоцінити неможливо.

Ми надаємо ряд туристичних послуг: допомога в бронюванні авіа, -ж / д, автобусних квитків, в оформленні туристичних і робочих віз, послуги страхування, організація екскурсій по Києву та в Чорнобильську Зону Відчуження.

Для наших гостей діють наступні акції:

 • До дня народження даруємо знижку - 10% на проживання для іменинника та його гостей в номері обраної категорії *, а ще комплімент від готелю в День Народження **. Пропозиція не сумується з будь-якими іншими акціями. Необхідне попереднє бронювання. При недотриманні цієї умови в момент заселення гостя, готель має право змінити вартість проживання в рамках чинного відкритого тарифу в день заїзду. При заїзді - наявність документу - обов'язкова умова.

* Не більше 2-х номерів

** акція поширюється тільки на іменинника

 • При бронюванні від 3х діб і більше знижка - 10% на проживання*. 

* Знижка починає діяти з четвертої доби бронювання, акція не діє в дні підвищеного попиту

 • При бронюванні на 7 діб і більше знижка - 10% на весь період проживання. Отримайте всі переваги відпочинку та бізнес-поїздки в місті Києві за вигідною ціною.

* Акція не діє в дні підвищеного попиту

 •  При оренді конференц-залу в готелі діє знижка - 10% на проживання *. Запрошуємо всіх, хто шукає місце для проведення заходу, тімбілдінга, навчання або будь-який інший бізнес-активності в наші затишні конференц-зали.

* Знижка поширюється на номери категорії Стандарт і Покращений

Для постійних гостей діє програма лояльності: в залежності від кількості прожитих ночей в готелі, ви отримаєте дисконтну картку зі знижкою.

15 ночей - 5%
30 ночей - 10%
45 ночей - 15%
65 ночей - 20%
Правила для використання картки лояльності Adria:

 • Умови карти поширюються тільки на власника карти.
 • Гість може скористатися перевагами карти тільки за номер, в якому проживає.
 • Карта діє тільки в разі оплати проживання готівкою при заселенні.
 • Гість не може бронювати номери за допомогою карти через ADS або GDS системи (Expedia, Booking.com і т.д.), та через туристичних агентів і туроператорів.
 • Скористатися перевагами карти можливо тільки з наступного заїзду.
 • Знижки по карті не підсумовуються з іншими акціями.
 • У разі втрати або крадіжки картки Учаснику необхідно повідомити про це по телефону або написати на електронну адресу hotel@adria.kiev.ua.

 

Для связи с нами:
Адрес:
вул. Раїси Окіпної, 2. Київ, Україна, 02002
(Знаходимося в будівлі готелю "Турист", центральний вхід, направо)