Главная \ Бронирование

Бронювання

Туристичний збір

  1. Туристичний збір - це місцевий збір, кошти від якого зараховуються до місцевого бюджету.
     Платники збору:
     платниками збору є громадяни України, іноземці, а також особи без громадянства, які прибувають на територію адміністративно-територіальної одиниці, на якій діє рішення сільської, селищної, міської ради або ради об'єднаної територіальної громади, створеної відповідно до закону і перспективним планом формування територій громад, про встановлення туристичного збору, та тимчасово розміщуються в місцях проживання (ночівлі), визначених підпунктом 268.5.1 пункту 268.5 статті 258 Податкового кодексу України.
  2. Туристичний збір не включений у вартість номера і оплачується окремо, крім груп осіб, які звільняються від його сплати.
  3. Обов'язковою умовою для звільнення від оплати туристичного збору є наявність наказу на відрядження у гостя при заїзді і / або надання його сканкопіі при бронюванні. Для того, щоб туристичний збір не був включений в рахунок при бронюванні за безготівковим розрахунком, необхідно, щоб разом із заявкою на бронювання була направлена ​​до відділу бронювання сканкопія наказу на відрядження. В іншому випадку, туристичний збір буде включений в рахунок (ця умова поширюється тільки на громадян України, іноземні громадяни оплачують туристичний збір при будь-яких умовах).

          Для громадян України - 24,00 грн / ніч.

          Для іноземних громадян - 60,00 грн / ніч.

Відміна бронювання

  1. Скасування бронювання раніше ніж за добу до 14:00 дати заїзду безкоштовна.
  2. Ви можете відмінити бронювання по електронній пошті hotel@adria.kiev.ua.
  3. У разі скасування бронювання пізніше, ніж за добу до 14:00 дати заїзду в готель чи в разі не заїзду, сума передоплати не повертається і вважається штрафом.

За допомогою наведеної нижче форми ви можете забронювати наші номери в режимі онлайн і отримати гарантовану бронь. Для оплати ви можете використовувати кредитну карту або оплатити замовлення на місці при поселенні.

 

 

 

Для зв'язку з нами:
Адрес:
вул. Раїси Окіпної, 2. Київ, Україна, 02002
(Знаходимося в будівлі готельного комплексу "Турист", центральний вхід, направо)